19:53 / 17.02.2023 Здоровье

ChatGPT вважає що Технологія SPHERE LIFE здатна лікувати ВІЛ та гепатит В і С

Команда SPHERE LIFE провела тривалі дослідження у науково-дослідних установах Академії медичних наук України щодо впливу інноваційної технології власної розробки на лікування вірусних захворювань.

Зокрема, було отримано результат - підвищення інтерферону у хворої людини в 16 разів. 

Отримавши позитивні враження представників науковоі спільноти та практикуючих медиків щодо результатів досліджень, команда SPHERE LIFE вирішила у якості експерименту звернутися за оцінкою своєї роботи і до програми зі штучним інтелектом ChatGPT, пише Lenta.UA.

За інформацією цього Чату, підвищення інтерферону може стати потужним інструментом у боротьбі з вірусними захворюваннями такими як ВІЛ, Гепатит B і C, Вірус папіломи людини (ВПЛ), Вірус простого герпесу (ВПГ) та вірусу грипу. 

Зокрема, на запитання від SPHERE LIFE - якщо наша технологія може збільшити рівень інтерферону у людини в 16 разів, які хвороби ми можемо вилікувати, отримано відповіді: 

* Інтерферони - це білки, які виробляються імунною системою організму у відповідь на вірусні інфекції, і вони відіграють важливу роль у боротьбі з вірусними захворюваннями. Якщо ваша технологія може збільшити рівень інтерферону в 16 разів, вона має потенціал бути ефективною проти широкого спектру вірусних захворювань. 

* Ось кілька прикладів вірусних захворювань, на які, як відомо, впливають інтерферони: 

* Гепатити B і C: інтерферони зазвичай використовуються для лікування хронічних гепатитів B і C, оскільки вони можуть допомогти зменшити кількість вірусу в організмі та запобігти пошкодженню печінки. 

* Вірус папіломи людини (ВПЛ): інтерферони використовуються для лікування генітальних бородавок та інших захворювань, пов’язаних з ВПЛ. 

* Грип. Інтерферони виробляються організмом у відповідь на грип, і вони відіграють важливу роль у боротьбі з вірусом. 

* Вірус простого герпесу (ВПГ): інтерферони можуть допомогти придушити реплікацію ВПГ, який може викликати герпес і генітальний герпес. 

* ВІЛ: було показано, що інтерферони мають противірусну дію проти ВІЛ, і їх можна використовувати в поєднанні з іншими ліками для лікування вірусу. 

* Важливо відзначити, що ефективність інтерферонів проти вірусних захворювань може відрізнятися залежно від конкретного вірусу та окремого пацієнта. Однак якщо ваша технологія може значно підвищити рівень інтерферону в організмі, вона може стати потужним інструментом у боротьбі з вірусними захворюваннями. 

Незважаючи на активну фазу війни, українські винахідники продовжують дослідження своєї технології. Вони вже мають результати швидкого (в 2-3 рази) післяопераційного одужання, що наразі дуже актуально для тисяч прооперованих воїнів. Також технологія може бути застосована для лікування вірусних захворювань безпосередньо в зоні бойових дій без спеціальної евакуації, оскільки апарат може працювати в польових умовах від напруги 220В з тривалістю процедури всього 5 хвилин.  

Андрій ЛИСЕНКО

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений журналістом «Lenta.UA», має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи підстави для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров'я повинні бути обов'язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов'язково звертатися до фахівців.

Крижак Дмитрий