20:54 / 21.10.2024
Экономика
Зростуть ціни на відправку листів
“Укрпошта” планує підвищити тарифи на доставку листів та листівок по Україні на 13%, повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК).
Проєкт постанови передбачає затвердження Граничних цін (тарифів) на послуги поштового зв’язку з пересилання внутрішніх простих та реєстрованих листів без оголошеної цінності (рекомендованих) масою до 50 грамів і поштових карток на 13,3% вищими, за діючі.
Пропонується підняти тарифи на:
- внутрішні прості листи без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштові картки, з 17 до 20,4 гривень з ПДВ,
- внутрішні прості листи без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштові картки, відправниками та адресатами яких є військовослужбовці строкової служби, – з 10,2 гривень 12,2 гривень з ПДВ,
- внутрішні реєстровані листи без оголошеної цінності (рекомендовані) масою до 50 грамів і поштові картки з 6 до 40,8 гривень
Тариф для “Укрпошти” повинна затвердити НКЕК.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Переговори, які планують США можуть зірватися, - Зеленський»
Мир «Росіяни "далеко відправили" французьку делегацію, коли ті приїхали поспілкуватися про Україну»
Политика «Ворог уже не може інтенсивно воювати, та все одно прагне продовження війни»
Политика «Військових зобов’язали повідомляти про дискримінацію та сексуальні домагання»
Мир «ШІ помилився і жінка провела пів року у в’язниці через фальшиве розпізнавання обличчя»
Мир «У Ізраїлю закінчуються ракети-перехоплювачі для балістики, – Semafor»