23:32 / 23.02.2023
Экономика
Програма обміну ламп стане доступною в селах із 25 лютого
Ілюстративне фото
В Міністерстві економіки України повідомили, що обміняти лампи зможуть також жителі прифронтових населених пунктів Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей.
Для обміну буде доступно 6,6 млн світлодіодних ламп. Наразі за неповний місяць від старту програми українці вже обміняли понад сім мільйонів одиниць.
У Мінекономіки додали, що обміняти лампи в селах можна буде через застосунок "Дія" (якщо відділення Укрпошти присутні у списку доступних відділень у застосунку) та на пошті.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Денис Глинчевский: «Спящий агент» и архитектор финансовых коридоров Kvitum и Piastrix между Украиной и РФ»
Происшествия «Жнива окупантів за добу: 14 загиблих і близько 60 поранених цивільних українців»
Политика «Келлог розвінчав міфи роспропаганди про "успіхи" РФ і закликав Кремль до реальних переговорів»
Политика «Побоювання щодо масового напливу мігрантів з Азії перебільшені, - Воскобойник»
Происшествия «Спротив триває: 1532-га доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «У китайській провінції стався вибух на фабриці феєрверків: загинула щонайменше 21 особа»