Суд відправив під варту поліціянта та співробітників ТЦК в Одесі у справі про викрадення чоловіка
Суд обрав запобіжний захід п’ятьом фігурантам справи про викрадення людини та вимагання грошей в Одесі — серед них співробітники Пересипського районного ТЦК та СП і поліціянт. Усіх підозрюваних взяли під варту на 60 діб без права внесення застави.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
За даними слідства, 21 квітня співробітники Служби безпеки України разом із поліцією затримали групу військовослужбовців, яких підозрюють у викраденні чоловіка. Його, за версією правоохоронців, утримували силоміць, били, чинили психологічний тиск і вимагали 30 тисяч доларів.
Також слідство вважає, що іншим чоловікам, у яких нібито вимагали гроші, погрожували відправкою на передову в разі відмови платити.
Фігурантам оголосили підозру за статтями про незаконне позбавлення волі або викрадення людини за обтяжувальних обставин, а також розбій, вчинений групою осіб із застосуванням насильства.
У суді підозрювані свою провину заперечували. Один із військовослужбовців заявив, що діяв за наказом і не знає про вимагання коштів. Інші також стверджували, що не застосовували насильства та не брали грошей.
Водночас потерпілий, за інформацією медіа, перебуває в лікарні зі зламаним ребром.
Слідство триває. Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Посол Украины встретилась с королем Чарльзом III в посольстве Британии в США»
Политика «Польща співпрацюватиме з Україною у створенні сучасної армади безпілотників, – Туск»
Политика «Чарльз III в Конгрессе США призвал к непоколебимой поддержке Украины»
Политика «Експорт українських дронів, ракет і техніки стане реальністю, - президент»
Происшествия «За кордоном складати НМТ планують 18,5 тисячі вступників, а в Україні понад 336 тисяч»
Происшествия «Умєров заявив, що вже надав відповіді СБУ, НАБУ та іншим компетентним органам у справі "Міндічгейту"»