Двох ворожих атак зазнало сьогодні Запоріжжя, є постраждалі
Російська армія в четвер, 12 березня, двічі атакувала Запоріжжя, а голова ОДА Іван Федоров повідомив, що внаслідок першого удару по місту двоє правоохоронців віком 37 та 39 років дістали поранення.
Медичні працівники надають поліцейським допомогу, їхній стан стабільний. Згодом Федоров зазначив, що є загроза ударів дронів-камікадзе та керованих авіаційних бомб по Запорізькій області. Невдовзі голова ОВА вказав, що окупанти вдруге за сьогодні вдарили по обласному центру. Над Запоріжжям після повторної атаки видно дим, а також є перебої зі світлом.
Напередодні в Запоріжжі російська ракета влучила в багатоповерхівку. Унаслідок обстрілів міста та Запорізького району 15 жителів дістали поранення. Окупанти пошкодили 12 багатоповерхових та 75 приватних будинків.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Українці вже погрожують моїй родині, дітям і онукам, – Орбан (відео)»
Происшествия «Будапешт погодився віддати машини Ощадбанку, проте конфісковані кошти не повертає»
Политика «Во Флориде состоялась встреча делегаций США и РФ, – Уиткофф»
Спорт «Паралімпіада-2026: У п'ятий день Ігор розіграють 8 комплектів нагород»
Мир «Автовиробники Японії та Південної Кореї купуватимуть алюміній у "Русалу", – Bloomberg»
Происшествия «Ексначальник РТЦК Києва допомагав за 4500 дол. ухилитись від призову, – прокуратура»