Близько сотні рашистів ховаються по підвалах Куп'янська
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У межах Куп’янська зберігається до 100 росіян, які ховаються у підвалах, укритях і їх дуже важко виявити, розповів, заступник командира пошуково-ударного угрупування 2-го корпусу НГУ "Хартія" "Вовк" в етері Еспресо.
"У межах міста зберігається до 100 росіян. Це саме ті, які ховаються у підвалах, укритях, їх дуже важко виявити, тому щодня ми проводимо пошуково-ударні дії, знаходимо їх, але заводиться проходити буквально кожен квадратний метр, щоб нікого не пропустити. Противник сконцентрований у центральній частині міста, він дезорієнтований, дезорганізований", - розповів він.
Військовослужбовець зауважив, що у росіян майже відсутня логістика.
"Ситуативні постачання вони намагаються робити за допомогою своїх дронів, однак, звісно, це не може в повній мірі перекрити ті обмеження в логістиці, які ми їм створили. Щодня намагаються надсилати до них підкріплення, яке не доходить до міста. Знищується або на виходах з труб, або при спробі переправи річкою і до самого міста ніхто не доходить", - зазначив він.
2 корпус НГУ "Хартія" проводить збір для підрозділів, які проводять пошуково-ударні дії в районі Куп'янська.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «США обсуждают более сильные гарантии безопасности Украины с партнерами, – Bloomberg»
Политика «"Украина никогда не будет в НАТО", – министр обороны Словакии»
Происшествия «Чому підозрювані у корупції виходять під заставу: пояснення НАБУ»
Происшествия «На Полтавщині човен з людьми потрапив у крижану пастку на Дніпрі»
Экономика «В Україні запрацювала Національна установа розвитку»
Политика «Зеленський пропонує оновити ДБР»