Ситуація на кордоні Чернігівської області перебуває під контролем ЗСУ
Широкомасштабні наступальні дії російських окупаційних військ на Чернігівську область у короткостроковій перспективі є малоймовірними, вказали у відповіді на запит видання LIGA.net. у головному управлінні комунікацій Збройних Сил України.
Військові повідомили, що впродовж останніх трьох місяців не спостерігається суттєва зміна чисельності російських військ на цьому напрямку, також немає ознак формування Росією ударних угруповань. Ситуація на прикордонні області перебуває під контролем Збройних Сил України.
Водночас загроза використання росіянами диверсійно-розвідувальних груп у цьому регіоні зберігається. Війська РФ також обстрілюють прикордонні міста і села Чернігівської області з артилерії, скидають керовані авіаційні бомби та атакують дронами різних типів.
У Генштабі додали, що заяви російських пропагандистів про "наступ на Чернігів" є елементом інформаційної війни та спрямовані на поширення паніки та тиску на населення України. Українські військові нарощують на цьому напрямку лінії інженерних загороджень.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Instagram і Facebook звинуватили в дизайні, що викликає залежність»
Мир «Ініціатива Союзу 90/Зелені щодо нових поставок зброї Україні провалилася у Бундестазі»
Политика «Ґрем у Києві заявив про узгодження із Білим домом законопроєкту щодо санкцій проти Росії»
Мир «В Британию впервые привезли 1000-летнее полотно со сценами нормандского завоевания Англии»
Происшествия «За 120 годин безпілотники знищили 48 російських суден: танкери, суховантаж, паром і буксир»
Происшествия «Російський дрон убив останню мешканку села на прикордонній Харківщині»