Кількох чоловіків відправили під домашній арешт за бійку з військовими
Суд у Вінниці обрав запобіжний захід для п’ятьох чоловіків, яких затримали 1 серпня, під час конфлікту з військовослужбовцями ТЦК і підозрюють у спробі захоплення центрального міського стадіону.
Як передає Суспільне, прокурор Олег Кравчук сказав, що затриманих обвинувачують за ч. 1 ст. 114−1 ККУ (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період), ч. 2 ст. 15 та ст. 341 ККУ (закінчення замаху на захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, незаконне користування нею й перешкоджання нормальній роботі розташованій в ній установи).
Усім затриманим обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем реєстрації на 60 діб.
Як додає Суспільне, адвокат одного із затриманих просив для свого підзахисного домашній арешт, оскільки чоловік працює у Вінниці, а зареєстрований у Житомирській області. Захист іншого фігуранта також просив нічний арешт, тому подаватиме апеляцію на рішення суду.
За словами судді, усі підозрювані мають право подати апеляцію.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Путін заговорив про завершення війни»
Происшествия «У Дніпрі мешканці напали на бригаду енергетиків»
Общество «2026 рік стане четвертим роком поспіль, коли температура на Землі буде на 1,46°C вище норми, – прогноз»
Политика «Страна-агрессор выступает против гарантий безопасности НАТО для Украины»
Мир «Підтримка Києва це інвестиція в безпеку всієї Європи»
Политика «Генассамблея ООН приняла резолюцию о нарушениях прав человека на оккупированных территориях Украины»