На Лиманському напрямку тяжка ситуація у ЗСУ
Ворожі сили майже окупували село Терни Лиманської громади.
“Загострення ситуації в районі Лиману. Ворог активно здійснює тиск на Ямполівку, мав просування в Тернах і, фактично, майже повністю окупував населений пункт. Відбулося це не раптово… На жаль, постійний тиск дав свої результати й ворог підібрався ще ближче до Ямполівки”, – повідомили у DeepState.
Важка ситуація на фланзі підрозділів, які не один рік тримають там ділянку, зокрема, для бійців 60 та 63 ОМБр.
Також повідомляється про загострення ситуації навколо сусіднього села Іванівка на протилежному від Тернів березі річки Жеребець.
“Противник здійснює тиск на Катеринівку, підбираючись до села впритул і пробує закріплятися на даній ділянці. Одночасно з цим пробує розвивати успіх в напрямку населених пунктів Нове та Зелена Долина”, – пишуть в DeepState.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Син Байдена назвав Україну "гадючим лігвом" та розкритикував політику батька»
Мир «Российский ликвидатор: В Греции задержали киллера, который "охотился" на главарей местной мафии»
Мир «Президент наказав прибрати одне слово з національного гімну Італії»
Одесса «Нетипова нічна активність в приватній одеській клініці вказує на можливість роботи таємних біолабораторій»
Политика «Ми, ймовірно, ближче до досягнення мирної угоди, ніж будь-коли в цій війні, – Стубб»
Происшествия «Через атаку РФ частину Чернігова знеструмлено»