Двоє молодиків за гроші ворога підпалювали автівки військових
Фото: Нацполіція
Вони виконали завдання російського куратора, зв’язавшись з ним через телеграм, і отримали обіцянку виплати і підпалили військовий автомобіль у Святошинському районі.
Як розповіли в поліції, їм обіцяли 1 000 доларів, але гроші вони не отримали. Натомість їм загрожує до восьми років ув’язнення.
20-річний мешканець Дніпропетровської області та 17-річний уродженець Сумщини приїхали до Києва з наміром заробити незаконним шляхом. Вони погодилися виконати завдання, пов’язане з дезорганізацією роботи Збройних сил України.
Під час підпалу військового автомобіля молодики знімали злочин на відео, яке мали надіслати «замовнику». За це їм обіцяли 1 000 доларів. Проте грошей вони не отримали, натомість їм загрожує до восьми років ув’язнення.
Наразі слідчі встановлюють їхню причетність до інших злочинів, а СБУ продовжує розслідування.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «ЄС додав Росію до чорного списку країн з високим ризиком відмивання грошей і фінансування тероризму»
Политика «Зеленський доручив терміново перезавантажити наглядові ради в оборонній сфері та енергетиці»
Политика «США финансово больше не причастны к войне в Украине, – Трамп»
Мир «Парламент Нідерландів виділив для України додаткові гроші»
Происшествия «Українські спецслужби підтвердили вибух на нафтопроводі, що постачає нафту до Європи, – ЗМІ»
Общество «"Чарівний Експрес" від Укрзалізниці курсуватиме три дні в Києві та Львові»