Нардеп вимагав хабаря через ремонт водогону, - НАБУ
Національне Стокорупційне бюро і Спеціалізована Стокорупційна прокуратура викрили нардепа, який вимагав хабар за не перешкоджання у проведенні ремонтних робіт водогону на Сумщині.
Як повідомляє Центр протидії корупції, йдеться про депутата від "Слуги народу" Миколу Задорожнього.

Фото: НАБУ/Проведення слідчих дій за участю нардепа
Досудове розслідування встановило, що депутат вимагав 14% від суми коштів, виділених на ремонт водогону в Охтирському районі Сумської області. Із них 10% призначались йому особисто та 4% – для місцевих правоохоронців, які не мали чинити перешкод в освоєнні коштів. За версією слідства, мова йде про 3,4 млн грн.
Наразі вирішують питання обрання запобіжного заходу і встановлюють інших причетних осіб.
У Центрі протидії корупції додали, що Задорожній очолює тимчасову слідчу комісії Верховної Ради щодо закупівель дронів і спорудження фортифікацій. Її створили у травні цього року. Комісія працюватиме протягом року.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «"Монополія замість конкуренції": хто ділить аудиторські мільярди»
Политика «Украина никогда не согласится на легализацию оккупации Крыма, – МИД»
Общество «Україна має невикористану перевагу у поєднанні дронів і літаків, - американський генерал»
Мир «Из-за атак БПЛА Германия рекомендовала отказаться от поездок в Россию»
Политика «Країни НАТО не можуть домовитися про довгострокову підтримку України»
Происшествия «Червневий баланс: окупанти втратили більше, ніж здобули, мінус 84 км²»