"Помста за Авдіївку": партизани "АТЕШ" провели диверсію на залізниці у Волгограді
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Учасники партизанського руху здійснили диверсію на залізниці у російському Волгограді. Це на певний час призупинило перекидання техніки російських окупантів. Про це повідомляє партизанський рух "АТЕШ".
У повідомленні йдеться, що агент партизанського руху здійснив диверсію, підпалив релейну шафу на станції Максима Горького у Волгограді.
За їхніми даними, це на деякий час зупинило перекидання військової техніки.
"Цей об’єкт дуже важливий для путінського режиму з погляду логістики. Ця станція – важливий вузол, через який військові склади йдуть до Криму та Ростова. Тепер в окупантів будуть із цим проблеми. Це помста за Авдіївку!" – йдеться у повідомленні.
Дату проведення диверсії "АТЕШ" не оголосило для безпеки свого агента.
BAGNET нагадує, що на початку лютого партизани в росії виявили залізницю, якою перекидали ракети. Агенти руху "АТЕШ" провели диверсію та здійснили підпал.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Нацрозвідці США дали команду перевірити інформацію про 40 біолабораторій в Україні, – NYP»
Мир «Глава Кремля вновь вернулся к ядерной риторике»
Происшествия «На Житомирщині авто з’їхало у ставок: загинули четверо людей»
Мир «Власти американского Провиденса демонтировали мурал, посвященный убитой украинки Ирине Заруцкой»
Мир «ЄС офіційно заявив про намір приєднатися до угоди про Спецтрибунал проти РФ»
Происшествия «Херсонського чиновника затримали на вимаганні "відкатів"»