22:15 / 11.11.2023 Происшествия

Жінка отримала умовне покарання за те, що вилила фекалії на поліціянта

Жінка побила відром одного поліцейського, а на іншого вихлюпнула фекалії, коли вони прийшли до неї бо та перебувала в судовому розшуку через неявку в суд у справі про крадіжку товару з «Епіцентру» на Хмельниччині.

Обвинувачена відчинила вхідні двері будинку, вибігла на подвір’я і почала сваритися з представниками поліції. Правоохоронці попросили припинити таку поведінку, однак жінка ще більше розлютилася і під час фізичного опору вдарила одного правоохоронця пластиковим відром в спину.

«Внаслідок своїх дій обвинувачена спричинила працівнику поліції тілесне ушкодження у вигляді синця на спині, яке за ступенем тяжкості відноситься до категорії легких», – йдеться у вироку Чортківського районного суду від 27 жовтня.

Після бійки жінка з пластикового відра вилила невідому речовину із різким запахом на одяг та волосся поліцейської, а потім взяла металеве відро, набрала в нього фекалій з туалету, та вихлюпнула їх на формений одяг іншого поліцейського.

В суді свою провину жінка визнала і щиро розкаялася. Суддя зважив на пом’якшуючі обставини, а саме визнання вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, перебування на утриманні однієї неповнолітньої дитини, позитивна характеристика за місцем проживання, відсутність претензій матеріального та морального характеру від потерпілих. Суд призначив Ірині Дереворіз покарання у вигляді 1 року іспитового терміну.

Підготувала: Ніна Петрович