Київводоканал вихваляється чистотою води: на Бортницьких каналах оселилися лебеді
У Київводоканалі заявили, що Бортницька станція аерації очищує стоки якісно.
В якості аргумента Київводоканал привів не тільки результати аналізів, а й найбільш неупереджених експертів — диких лебедів, що оселились на відвідному каналі БСА.
У Київводоканалі пояснили, що на Бортницькій станції аерації застосовується класична схема обробки стічних вод, яка передбачає механічну та біологічну очистку. Стічні води, що вже пройшли всі етапи очищення, відводяться в річку Дніпро магістральним каналом, на якому і оселились птахи. За добу каналом проходить 600-650 тис. м3 очищеної води.
«Граційні та чистоплотні лебеді не живуть у брудних водоймах, тим більше за наявності вибору. Тож можемо з впевненістю сказати, що очистка стічних вод на Бортницькій станції аерації відповідає всім нормативам. Представники київської фауни з цим погоджуються, адже окрім лебедів, тут живуть також качки, чаплі та інші птахи».
У Київводоканалі сподіваються. що крилаті гості залишаться на зимівлю, адже температура води в каналі ніколи не падає нижче 11-12 градусів.





Общество «8 березня, це не про красу та весну, а про довгий шлях боротьби жінок за власні права»
Политика «Брюссель ще не передала Україні жодного з 30 винищувачів F-16, обіцяних у 2023 році»
Происшествия «В Ивано-Франковске между группой мужчин возник конфликт, произошла стрельба»
Происшествия «До суду скерували справу експосадовців Ощадбанку, які зняли $65 тисяч із рахунку померлого клієнта»
Общество «В Госстате сказали, когда будет возможно провести перепись населения Украины»
Происшествия «Колишній військовий організував схему масового виробництва підроблених посвідчень»