Як тільки дозволить погода, росіяни почнуть черговий наступ
Росія може піти в наступ на декількох напрямках фронту із покращенням погодних умов, сказав координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі в інтерв'ю Голосу Америки.
Він зазначив, що Штати посилюють безпекову допомогу нашій державі, щоби українська армія мала необхідні можливості для свого контрнаступу.
"Ми знаємо, що навесні, коли погода покращиться, а вона вже починає покращуватися, можемо очікувати, що росіяни захочуть піти в наступ на деяких ділянках, і ми не знаємо точно, де і як вони це зроблять, але ми хочемо забезпечити, що українці здатні краще захищатися від цього. Якщо вони приймуть рішення щодо власних наступальних операцій, вони б мали можливості їх провести", - сказав стратегічної комунікації.
Кірбі додав, що США розвивають потужності, які надають Україні. Він також перелічив нинішні потреби Збройних Сил, серед яких - бронетехніка, артилерія, протиповітряна оборона і матеріально-технічне забезпечення.
"Це справді життєва сила будь-якої армії в польових умовах. Як утримати її в бою. Як її підтримувати, як отримати запчастини, їжу, воду та паливо, речі, необхідні для безперервної роботи. Тож це має бути серед пріоритетів також", - зауважив представник Білого дому.
Подготовила: Нина Петрович





Мир «Трамп обнародовал 100-долларовую купюру со своим автографом»
Мир «Операція "Медуза": Поліція 9 країн затримала десятки збоченців, які присипляли та ґвалтували жінок, щоб знімати порно»
Спорт «Мессі першим в історії забив 20 м'ячів на чемпіонатах світу з футболу»
Здоровье «FDA схвалило першу клітинну терапію проти ускладнень при раку крові»
Киев «Сучасна художниця та ювелірна студія переосмислили скіфську спадщину, показавши український культурний код як живий алгоритм»
Мир «У Словаччині провалився референдум про скасування довічних виплат Фіцо»