09:52 / 20.10.2020 Политика

Богдан Чорній представив план покращення транспортної інфраструктури Оболонського району

Кількість автівок на вулицях Києва щорічно зростає. Майже 10 діб на рік пересічний киянин проводить в заторах. Отже, питання транспортної інфраструктури стоїть дуже гостро в столиці. Не оминула ця проблема столичну Оболонь.

Кандидат у депутати Київради» в Оболонському районі розповів про плани команди «Удар» щодо вирішення цієї проблеми.

«Ми плануємо завершити розв’язки та з’єднання кільцевої дороги з головними магістралями Оболонського району. Таке з’єднання кільцевої дороги з вулицею Богатирською, проспектом Оболонським, вулицею Прирічною зменшить кількість заторів всередині району та при заїзді з боку Пущі Водиці. Не треба буде їхати через площу Шевченка, бо можна буде проїхати по району набагато скоріше», - повідомив кандидат», - розповів Богдан Чорній.

Капремонт магістральних вулиць району вже триває. Цього року мер відкрив Богатирський шляхопровід, наступного року буде капітально відремонтовано вулицю Богатирську, Оболонський проспект, вулиці Тимошенко та Героїв Сталінграда.

Також не залишилися поза увагою Богдана Чорнія та команди мера і питання безпеки пішоходів. На всіх пішохідних  переходах будуть встановлені світлофори на всіх пішохідних переходах. Відсутність світлофорів створює реальну загрозу життю мешканців Оболоні. Наприкла, на переході біля Героїв Сталінграда, 65, вже загинула не одна людина. І таких місць по району чимало.

Особливу увагу, за словами кандидата, буде приділено розвитку велосипедної інфраструктури, пунктів підзарядки електротранспорту.  

В планах команди обладнати вулиці пандусами для інвалідів, переходами для сліпих та глухих, лежачими поліцейськими, спеціальною розміткою, кишенями для правильної парковки, пунктами підзарядки електрокарів.

Ще одна важлива позиція – будівництво шумозахисних екранів. Люди, які живуть на Куренівці та Пріорці, скаржаться на шум міської електрички вдень і товарняків уночі. Це - старі житлові квартали, будинки та їх мешканці потерпають від вібрації та шуму. Необхідно будувати стіни для поглинання шуму. «Спробуємо залучити до цієї справи забудовників, що будують поруч нові житлові квартали. Щоб не лише ставили склопакети у вікнах своїх будинків, а зробили соціально важливий проект», - зазначив Богдан Чорній.