Китайська влада спробує перевчити своїх громадян не їсти все, що рухається
Коронавірусна епідемія змусила владу Китаю заборонити громадянам споживати собак та котів. Це частина боротьби проти торгівлі дикими тваринами.
Коронавірус, імовірно, захопив людину в результаті переходу від якоїсь тварини. Спалах вірусу SARS в 2002 році також виник через контакт людини з твариною, пише Reuters.
Тому, в рамках боротьби проти торгівлі дикими тваринами, з 1 травня в Китаї увійде в силу заборона на поїдання собак і кішок. Хоча черепах і жаб цей захід поки що не стосується. Сама ж боротьба почалася ще з кінця лютого.
Першим на собі випробує нові правила місто Шеньчжень, найбільше серед китайських міст за обсягом експорту. Місцева влада заявила, що птиці, худоби та морепродуктів більш ніж достатньо, щоб забезпечити людей м'ясною їжею.





Общество «Вибіркова сліпота НАЗК: чому Микола Капацина недоторканний, а інші миколаївські депутати — за ґратами»
Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Происшествия «Українські спецслужби підтвердили вибух на нафтопроводі, що постачає нафту до Європи, – ЗМІ»
Происшествия «До 15 років ув’язнення засуджено агентку РФ, яка допомагала росіянам наступати на Покровськ»
Политика «Кремль почав нові дезінформаційні кампанії перед переговорами зі США, – Зеленський»
Мир «Генсек НАТО Рютте пообещал асимметричный ответ на гибридные атаки РФ»