Українцю в Давосі виписали чималий штраф за паркування на тротуарі (відео)
Своїм позашляховиком Toyota Land Cruiser українець перегородив половину тротуару.
"Герой паркування" отримав штраф в розмірі 120 швейцарських франків, повідомляє unian.ua
В Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум, один із членів української делегації вирішив припаркуватися на тротуарі, за що був оштрафований.
Своїм позашляховиком Toyota Land Cruiser українець перегородив половину тротуару, йдеться в сюжеті журналістки "Радіо Свобода".
Йому був виписаний штраф у розмірі 120 швейцарських франків (близько трьох тисяч гривень). Квитанцію про штраф місцеві правоохоронці залишили під двірником на лобовому склі, поки водій десь займався своїми справами.
Коли чоловік дізнався про те, що його оштрафували, він не особливо здивувався і відреагував спокійно. "Сьогодні просто так вийшло, що ми залишили тут автомобіль", - пояснив свій вчинок чоловік.
Всесвітній економічний форум в Давосі (Швейцарія) в цьому році збирає близько 3 тис. учасників з 117 країн, включаючи лідерів 53 держав і урядів. Заходи триватимуть до 24 січня.





Общество «Геомагнітний шторм наближається, тому відкладіть каву, а оберіть сон»
Общество «Центр дитячої кардіології та кардіохірургії подарував шанс на життя десяткам тисяч дітей, - Валерій Дубіль»
Наука и техника «Росія втратила один з супутників системи «Рассвет», яку називають аналогом Starlink»
Происшествия «На Волині встановлять антидронові сітки над дорогами прикордонних громад»
Наука и техника «Місії Artemis III: NASA оголосило склад екіпажу місії місячної програми»
Мир «На магистральном газопроводе в Дагестане прогремели три взрыва»