У РПЦ також є священики-геї
Після такої заяви за священика-гея візьметься церковний суд Самарської і Сизранської єпархії Російської православної церкви.
У російському місті Самара ієромонах Амфіан (Артем Вечелковський), колишній викладач місцевої духовної семінарії, відкрито оголосив, що він — гей.
На своїй сторінці в соціальній мережі "Вконтакте" Амфіан написав, що ніколи не приховував своєї орієнтації, передає Радіо Свобода.
"Я десяток років викладав у самарської семінарії, при тому, що про мою орієнтацію знали всі, включно із ректором-митрополитом", - написав ієромонах.
Вечелковський додав, що це питання відкрито не порушувалося, і він не хизувався своєю гомосексуальністю.
Після такої заяви за священика-гея візьметься церковний суд Самарської і Сизранської єпархії Російської православної церкви.
"Ієромонах Амфіан (Вечелковський) в даний час знаходиться за штатом Самарської і Сизранської єпархії і не є викладачем Самарської православної духовної семінарії", – повідомляє офіційний сайт єпархії.
Голова руху "Самара православна", депутат Самарської губернської Думи і автор місцевого закону про заборону пропаганди гомосексуалізму Дмитро Сівіркін заявив, що якщо інформація про орієнтацію Вечелковського підтвердиться, то дуже скоро він не матиме до православної перкви жодного стосунку.





Спорт «В тренировочный лагерь Усика прибыл Джошуа и тренируется вместе с чемпионом (видео)»
Экономика «Нет альтернативы кредиту ЕС на 90 млрд евро, – Зеленский»
Политика «Росія не припинить війну навіть у разі, якщо Україна передасть Донбас, – Лавров»
Спорт «Світовий рекорд Гіннеса встановили у Мехіко: 9500 людей на футбольному тренуванні»
Мир «США втратили щонайменше 16 літаків у війні з Іраном, - ЗМІ»
Происшествия «Небезпечні земляні роботи: На Тернопільщині через обвал ґрунту загинув чоловік, а рятувальників засипало»