Трамп подякував Лукашенкові за "співпрацю та дружбу"
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп заявив, що під час останнього звільнення політв’язнів із в’язниць у Білорусі та Росії на свободу вийшли троє громадян Польщі та двоє громадян Молдови. Про це Трамп повідомив у соцмережі Truth Social.
За словами американського президента, звільнення стало можливим завдяки роботі його спецпосланника Джона Коула.
– Ми наполегливо працювали над тим, щоб це звільнення відбулося. Мій друг, президент Польщі Кароль Навроцький, зустрівся зі мною у вересні минулого року і попросив мене допомогти звільнити Анджея Почобута з білоруської в’язниці. Сьогодні Почобут на волі завдяки нашим зусиллям. США допомагають нашим союзникам і друзям. Дякуємо президенту Олександру Лукашенку за співпрацю та дружбу. Так приємно! — написав Трамп.
BAGNET нагадує, 28 квітня Польща та Білорусь провели обмін ув’язненими у форматі "п’ять на п’ять". Серед звільнених був журналіст Анджей Почобут, який провів у білоруській в’язниці п’ять років через критику Олександра Лукашенко.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Переговоры между США и Ираном могут возобновиться»
Мир «На стіні Нарвського замку вивісили плакат "Путін - військовий злочинець"»
Происшествия «Чим більше Нетаньягу говорить про єдність із Вашингтоном, тим очевидніше, що все погано, - думка»
Происшествия «Спротив триває: 1537-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»
Происшествия «Львівська міськрада планує перетворення трьох історичних будівель на школу, дитсадок і тир»
Спорт «Фінал ЧС-2026: FIFA втричі підвищила ціни на квитки»