Лідери Японії й Південної Кореї завершили зустріч дуетом на барабанах
Фото: x.com/takaichi_sanae
Прем’єр-міністерка Японії Санае Такаїчі та президент Південної Кореї Лі Чже Мьон завершили свою двосторонню зустріч на вищому рівні неочікуваним дуетом на барабанах, зігравши декілька хітів у жанрі кей-попу. Про це повідомляє Reuters.
У короткому відео, опублікованому на каналі Офісу прем'єр-міністра Японії в Youtube у середу вранці, двоє лідерів грали на барабанах під світові хіти південнокорейського гурту BTS та фільму "Кейпоп-мисливиці на демонів".
Такаїчі, завзята барабанщиця та шанувальниця хеві-металу, похвалила навички Лі Чже Мьона. "Президент навчився грати на барабанах лише за 5-10 хвилин", – сказала вона у відео.
"Хоча наші темпи дещо відрізнялися, ми обидва намагалися підібрати ритм разом – ми створимо відносини, орієнтовані на майбутнє, з одним серцем", – написав у відповідь у соцмережах президент Південної Кореї у середу вранці, 14 січня.
Зазначається, що хоча зв'язки між Токіо та Сеулом у минулому часто були напруженими, Санае Такаїчі та Лі Чже Мьон встановили більш дружні стосунки, і в середу вранці вони також відвідали храм Хорюдзі в Нарі, рідному місті Такачі.
У вівторок, 13 січня, після саміту в Токіо у заявах лідери зазначили, що вони прагнуть поглибити зв'язки в галузі безпеки та економіки в умовах зростання напруженості у Східній Азії, та продовжити "човникову дипломатію", а наступним візитом Такаїчі має стати Південна Корея.
Підготував: Сергій Дага





Политика «У Украины есть решение относительно Донбасса, которое "удовлетворит нас", – Буданов»
Политика «Удари дронами припадають по головному - по репутації РФ, – Буданов»
Экономика «Постанова уряду про дерегуляцію у сфері будівництва послаблює контроль громад над будівництвом, - АМУ»
Спорт «Відразу три українки стали чемпіонками Європи з боротьби»
Здоровье «Изменений в наркополитике США: Медицинскую марихуану приравняли к обезболивающему»
Мир «Пентагон готовит план ударов по Ирану в случае срыва перемирия, – CNN»