Посол США домагався зустрічі із Саркозі, коли той був в увʼязненні
Фото: Associated Press
Посол США у Франції Чарльз Кушнер попросив дозволу відвідати колишнього французького президента Ніколя Саркозі у в'язниці під час його недавнього короткочасного ув'язнення. Про це повідомляє Reuters.
За словами близького до Саркозі джерела Reuters, його зустріч з американським послом під час увʼязнення так і не відбулася. Дозвіл на неї дав апеляційний суд Парижа.
Водночас, хоча Кушнер і колишній президент Франції все ж зустрілися за межами в’язниці.
Джерело, близьке до Саркозі, відмовилося надати Reuters додаткову інформацію про його зустріч з Кушнером, крім того, що колишній президент планує написати про цей епізод у своїй новій книзі “Щоденник в’язня”, яка вийде наступного тижня.
Представник Державного департаменту заявив, що Кушнер “хотів відвідати колишнього президента Саркозі з особистої симпатії та поваги до Саркозі як колишнього глави французької держави і людини, яка була хорошим другом Сполучених Штатів”.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Тиждень війни в Ірані коштував США 6 млрд доларів, – NYT»
Происшествия «На Волыни гражданские напали на автомобиль ТЦК»
Мир «Війна США та Ізраїлю проти Ірану може спричинити стагфляцію в Європі, - думка»
Происшествия «До суду скерували справу експосадовців Ощадбанку, які зняли $65 тисяч із рахунку померлого клієнта»
Мир «Президент США відмовився коментувати наміри щодо Моджтаби Хаменеї»
Мир «Папа Лев XIV отримав від компанії Ford у подарунок ексклюзивний Ford Explorer Platinum»