21:14 / 19.11.2025
Мир
У Луврі закуплять нові відеокамери, щоби ускладнити крадіям "роботу"
У паризькому Луврі до кінця 2026 року планують встановити 100 додаткових зовнішніх камер задля посилення безпеки, повідомила директорка Лувру Лоранс де Кар, пише Reuters.
Окрім 100 зовнішніх камер, безпека музею також буде посилена завдяки встановленню «сучасного відділку поліції на території Лувру».
Раніше Лоранс де Кар зазначала, що вздовж периметра музею є «кілька камер», але «вони застарілі», а їхня кількість «є дуже недостатньою й не охоплює всі фасади Лувру».
З огляду на це, вона пропонувала створити відділок поліції безпосередньо в Луврі, щоб посилити безпеку музею, який «щороку приваблює 8 мільйонів відвідувачів».
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Україна готова провести новий раунд переговорів з РФ, – Зеленський»
Происшествия «Суд у Хмельницькому заборонив "російський культурний центр" як загрозу безпеці»
Политика «Саміт НАТО в Туреччіні: Україна візьме участь»
Мир «Британские и американские службы безопасности усилили сотрудничество перед визитом короля Чарльза III в США»
Мир «Тегеран передав Вашингтону нову пропозицію про припинення війни, – Axios»
Экономика «Программа PURL: Еще три страны присоединились к инициативе, – Зеленский»