Польський стример-наркоман зривав українські прапори: що відомо
Фото: Скриншот/Facebook/John (Nazar) Malkovicz
У Польщі затримали відомого активіста та стрімера Пйотра Н., більш відомого під псевдонімом Назар. Правоохоронці підозрюють його у низці злочинів, зокрема у розпалюванні ненависті за національною та релігійною ознакою. Про це повідомляють RMF24 та Onet.
Як зазначається, 44-річного чоловіка зупинила поліція 31 жовтня. Під час перевірки в його організмі виявили тетрагідроканабінол (ТГК) — психоактивну речовину, що міститься в канабісі.
Пйотру Н. висунули одразу кілька звинувачень — у погрозах, пропаганді насильства, закликах до ненависті, поширенні символіки, яка підтримує російську агресію проти України, а також у незаконному розголошенні персональних даних. За даними слідства, ці правопорушення стосуються його нещодавніх дій. 3 листопада суд має визначити для нього запобіжний захід, найімовірніше — тримання під вартою.
Поліція також розглядає можливість додаткового звинувачення за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.
Раніше Пйотр Н. потрапив у поле зору громадськості після того, як заклеїв табличку з назвою "Площа Вільної України" у Гдині — символічне найменування, встановлене на знак підтримки України після початку повномасштабної війни. Натомість він розмістив наліпку з написом "Герої Гдині".
Активіст також регулярно публікував у Facebook відео, на яких він видаляє українську символіку з публічних місць. На деяких із цих записів зафіксовано наругу над українським прапором — поки що невідомо, чи він сам це робив, чи лише поширював такі відео.
У день свого затримання чоловік оприлюднив у мережі чергове відео — цього разу зі свого автомобіля, де він розмовляв із поліцейськими.
Раніше BAGNET повідомляв, що злочини на ґрунті ненависті проти українців в Польщі сягнули рекордного рівня.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Мелоні заявила про глухий кут у суперечці навколо «Дружби»»
Мир «У Фінляндії створять новий підрозділ НАТО для захисту північних територій альянсу»
Политика «Трамп зателефонував Путіну "щоб обговорити низку вкрай важливих тем"»
Спорт «Притулок для жіночої футбольної команди Ірану: Трамп звернувся до прем'єр-міністра Австралії»
Происшествия «Вона тішилася обстрілами Сум і Чернігівщини: експрацівницю суду у Чернігові засудили до 10 років»
Общество «РФ втратила понад мільйон військових, але реальні цифри можуть бути більшими, – Зеленський»