Американські літаки піднялися подивитися, що роблять росіяни на Алясці
В ідентифікаційній зоні протиповітряної оборони Аляски 24 вересня виявили чотири російські військові літаки, для супроводу яких була піднята авіація США, інформувало командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD).
Як передає ЄП, з посиланням на NORAD, напередодні там виявили та відстежили два російські літаки Ту-95 і два літаки Су-35, що діяли в ідентифікаційній зоні протиповітряної оборони Аляски.
"NORAD відреагувало, направивши літак E-3, чотири літаки F-16 і чотири літаки-заправники KC-135 для ідентифікації та перехоплення", – йдеться в повідомленні.
У командуванні сказали, що російські військові літаки залишалися в міжнародному повітряному просторі і не входили в суверенний повітряний простір США або Канади.
"Така діяльність Росії в ідентифікаційній зоні ППО Аляски відбувається регулярно і не розглядається як загроза", – йдеться в повідомленні.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Група київських інженерів допомагала РФ відновлювати пошкоджені НПЗ»
Здоровье «ВООЗ готується до ядерного інциденту у широкому сенсі»
Мир «Іран планує відновити ракетні та безпілотні програми у найближчі роки»
Общество «Історія вчителя Райланда Ґрейса, який за допомогою науки та логіки рятує людство від загибелі»
Мир «Американський F-35 вперше уражено іранським вогнем»
Происшествия «Спротив триває: 1485-та доба протистояння України збройній агресії Росії»