Трамп готується звільнити голову ФБР Кеша Пателя, – Fox News
Фото: Кеш Патель
Президент США Дональд Трамп планує відправити у відставку директора ФБР Кеша Пателя, повідомляє Fox News. У Білому домі заперечують ці плани.
За інформацією співрозмовників Fox, про плани Трампа свідчать нещодавні перестановки у відомстві. 15 вересня посаду заступника директора ФБР обійняв Ендрю Бейлі. Він розділить цю позицію разом з чинним заступником голови бюро Деном Бонджіно.
Співрозмовники телеканалу повідомляють, що у Білому домі "не довіряють Кешу". Вони стверджують, що Ендрю Бейлі - колишній генпрокурор Міссурі - раніше був одним з фаворитів Трампа на посаду глави ФБР. Для того, щоб очолити відомство, він має прослужити там лише 90 днів.
NBC News пише, що колишні співробітники ФБР критикують дії Пателя після вбивства 10 вересня консервативного активіста Чарлі Кірка.
На їхню думку, він, зокрема, активно втручався у перебіг розслідування. Крім того, стверджується, що голова ФБР перебільшував свою роль у розслідуванні та критикував учасників слідства у Юті, де сталося вбивство.
Колишній співробітник ФБР Крістофер О'Лірі заявив, що, як показало розслідування, нинішній глава ФБР "немає ані досвіду, ані лідерських якостей".
Незабаром після вбивства Патель опублікував кілька постів про затримання підозрюваного, що пізніше виявилося невірним.
Раніше BAGNET повідомляв, що адміністрація Трампа зменшить вимоги для набору агентів ФБР.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Десятки депортированных из США украинцев сразу были отправлены в ТЦК»
Мир «Передвиборчий маневр: прем’єр Орбан просить підписати петицію «проти війни» та вимог Зеленського»
Происшествия «Росіяни тікають з АЕС «Бушер» в Ірані»
Спорт «31 березня Ребров залишить збірну України: ЗМІ назвали двох кандидатів на заміну»
Происшествия «Фінляндія ставиться «дуже серйозно» до інциденту з безпілотниками біля Коуволи»
Мир «Тегеран зробив нову гучну заяву»