США зняли деякі санкції з країни-агресора
США дозволили імпорт деяких категорій алмазів з Росії.
Про це йдеться в генеральній ліцензії, виданій Управлінням з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США і вона дозволяє до 1 вересня 2026 року ввозити до США певні алмази, які фізично знаходилися за межами Росії до 1 березня 2024 року.
"Ці операції дозволені до 00:01 за східним літнім часом 1 вересня 2026 року за умови, що алмази фізично перебували за межами Російської Федерації до, і не були вивезені або реекспортовані з Російської Федерації після 1 березня 2024 року - для неіндустріальних алмазів вагою 1,0 карата і більше; або 1 вересня 2024 року - для неіндустріальних алмазів вагою 0,5 карата і більше", - сказано в документі.
Водночас добуті в Росії алмази після зазначених термінів, як і раніше, залишаються під забороною. Також забороняється проводити операції з особами або компаніями, які перебувають під санкціями.
Підготувала: Ніна Петрович





Экономика «Грецькі судноплавні компанії заробляють на перевезенні російської нафти»
Происшествия «Окупанти «засудили» до довічного ув'язнення Героя України Володимира Баранюка»
Наука и техника «Космічний апарат "Тяньвень-2" наблизився до астероїду та розпочав наукові дослідження»
Происшествия «У Румунії назвали фейком повідомлення про вилучення кокаїну з фото Зеленського»
Спорт «Решение МОК об отмене ограничений для спортсменов из РФ вызвало обеспокоенность в МИД Украины»
Мир «Экс-депутат польского Сейма заявил о поддержке России и помощи её военным»