Закрито для автомобілів один з пунктів пропуску з України до Польщі
У системі "єЧерга" впровадили тимчасові зміни для автобусних маршрутів через пікове навантаження пропуску "Шегині–Медика", повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.
Протягом червня, як зазначили у відомстві, на напрямку "Шегині–Медика" спостерігалися значні черги сезонне збільшення потоку пасажирів та реконструкція пункту пропуску.
Аби зменшити навантаження, із 00:00 10 липня через цей пункт пропуску у "єЧерзі" зможуть зареєструватися лише регулярні автобусні рейси. Нерегулярні маршрути тимчасово не матимуть можливості обрати цей пункт для перетину кордону.
Альтернативою для нерегулярних рейсів є пункт "Нижанковичі–Мальховичі". Він був відкритий наприкінці 2023 року, працює за механізмом скоординованого контролю та має пропускну здатність до 50 автобусів на виїзд щодоби.
У Мінрозвитку пояснюють, що ці зміни стосуються лише виїзду з України, а на в’їзд до країни змін немає.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Іран передав Вашингтону оновлені пропозиції через пакистанських посередників»
Политика «Тува, Бурятія, Алтай – найвищі втрати серед окупантів пропорційно до населення»
Происшествия «Оператори Сил безпілотних систем здійснили удар на відстані 1700 км від кордону України»
Происшествия «Волинська прокуратура викрила дві схеми хабарництва з впливом на військові рішення»
Экономика «"Укрзалізниця" з 2 травня вводить прогресивну шкалу повернення квитків по Україні»
Общество «Медичні екіпажі для евакуації поранених підсилили обладнанням від фонду «Надія» і Валерія Дубіля»