Швеція орендує у Естонії місця у в'язницях
Швеція укладає угоду з Естонією про оренду 600 місць у в’язниці естонського Тарту для своїх засуджених – через нестачу місць у шведських в’язницях, повідомляє SVT.
4 червня шведський уряд оголосив про фіналізацію угоди з Естонією щодо оренди 600 місць у в’язниці Тарту для відбуття покарання особами, засудженими у Швеції.
До такого кроку Стокгольм вдався через нестачу місць у шведських пенітенціарних закладах. Перемовини між країнами тривали з весни.
Прем’єр Швеції Ульф Крістерссон назвав угоду "історичною".
Відправляти відбувати термін в Естонію будуть осіб, не молодших 18 років, засуджених у Швеції за скоєння злочину – як шведських громадян, так і іноземців. До цих осіб у в’язниці буде застосовуватися естонське законодавство, але з певними винятками.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Новий лідер Ірану Моджтаба Хаменеї погодився на переговори зі США»
Мир «Еврокомиссия приостановила одобрение плана Венгрии в SAFE после блокады кредита Украине»
Политика «Зеленський визначить спецпредставника по Білорусі, який повинен буде тиснути на режим Лукашенка»
Происшествия «СБУ нейтралізувала агентурно-бойову групу російської розвідки та ліквідувала кілера»
Мир «Фото з Орбаном: польський лідер у ролі декорації»
Происшествия «В Україні військовим обмежать доступ до азартних ігор»