В Анталії закрили майже дві сотні готелів
Фото: Вид на Анталью
Влада найбільшого у місті Анталії муніципалітету Муратпаша зачинила 174 готелі, які не усунули недоліки у системах пожежної безпеки. Про це йдеться у письмовій заяві муніципальної влади.
В Анталії на запит Міністерства культури і туризму було проінспектовано загалом 294 об'єкти розміщення. Готелі, де знайшли порушення, не зможуть приймати туристів. Йдеться про готелі, які отримали спрощені ліцензії на діяльність. Тобто обмеження не торкнулися великих чи мережевих готелів.
Перевірки почали проводити після пожежі у готелі Grand Kartal на гірськолижному курорті Карталкая 21 січня, де загинуло понад 70 людей. У рамках розслідування затримали 11 осіб, включаючи мера та кількох чиновників.
У лютому на півдні Туреччини закрили майже сотню готелів через порушення техніки безпеки. По всій Анталії під загрозою закриття опинилися 1,2 тис. готелів.
Підготував: Сергій Дага





Мир «США и Израиль готовят удары по энергетическим объектам Ирана»
Политика «Трамп вважає, що Байден нібито витратив на підтримку Києва 300 млрд дол., тоді як він, повертає ці кошти завдяки мінеральній угоді»
Мир «2 серпня в Угорщині призупиняють роботу АЕС «Пакш» через критичне падіння рівня води»
Мир «Президент Вірменії призначив Нікола Пашиняна прем’єр‑міністром після відставки уряду»
Происшествия «18-річного українця підозрюють у нападі з ножем на польку»
Общество «Весенне-летнее наступление армии РФ фактически провалилось – ISW»