Трамп вимагає розслідувати виплати американським зіркам за підтримку Камали Гарріс на виборах
Фото: Камала Гарріс
Президент США Дональд Трамп звинуватив колишню віцепрезидента Камалу Гарріс у незаконних виплатах знаменитостям за участь у її передвиборчій кампанії та зажадав розслідування цього питання. Відповідний допис він зробив у соцмережі Truth Social, повідомляє Associated Press
– Скільки Камала Харріс заплатила Брюсу Спрінгстіну (фронтмен гурту The E Street Band - ред.) за його слабкий виступ під час її передвиборчої кампанії? Чому він взяв ці гроші, якщо є таким її шанувальником? Хіба це не є серйозним і незаконним внеском у виборчу кампанію? А як щодо Бейонсе? І скільки отримали Опра (Вінфрі, американська телеведуча - ред.) та Боно (ірландський музикант, вокаліст рок-гурту U2 - ред.)? Я збираюся вимагати серйозного розслідування з цього питання, – написав Трамп.
Американський лідер заявив, що такі виплати могли бути замасковані під оплату за виступи, але фактично були платою за політичну підтримку.
– Кандидатам не дозволяється платити за підтримку, а саме це і зробила Камала. Це була дуже дорога та відчайдушна спроба штучно створити видимість масової підтримки. Це незаконно! Для цих непатріотичних "артистів" це був лише корумпований і незаконний спосіб нажитися на зламаній системі, – йдеться у допису.

Під час виборчої кампанії Бейонсе дозволила Камалі Гарріс використовувати свою пісню Freedom ("Свобода") і застерегла Дональда Трампа від подальшого використання її пісні, яку його команда раніше включила у відео.
Бейонсе вже неодноразово підтримувала кандидатів від Демократичної партії, зокрема, виступала на концерті на підтримку Гілларі Клінтон у 2016 році та висловила підтримку Джо Байдену у 2020-му.
Як повідомляв BAGNET, наприкінці квітня Трамп звільнив чоловіка Камали Гарріс, який працював у музеї Голокосту.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Міністр оборони анонсував перші кроки для побудови нової системи захисту українського неба»
Мир «Фіцо стурбований поведінкою та психологічним станом Трампа»
Общество «Комітет ВР рекомендував скасувати візи для іноземних волонтерів на час війни»
Общество «Скандал навколо судді Гольник: «антикорупційні» колонки на сайтах-вимагачах та зв’язки з фігурантами справ про держзраду»
Спорт «Футбольна арена "Монументаль" стане другою за місткістю у світі»
Происшествия «Фіктивна служба: У Львові викрили посадовця ТЦК, який оформив знайомого як військового»