Турецький дипломат прокоментував імовірні переговори між Україною та агресором
Україна та росія намагаються узгодити свої позиції. Вони намагаються зробити це, не втрачаючи позицій у публічній дипломатії та стратегічній політичній комунікації. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан в ефірі TRT Haber, передає УНН.
Зараз відбувається неймовірно інтенсивний дипломатичний обмін. Багато сторін ведуть переговори одна з одною. Завтра у Стамбулі заплановані переговори. Є певні делегації. Є делегації, склад яких ще визначається, - сказав Фідан.
Головний дипломат Туреччини зазначив, що точний формат ще не зрозумілий.
Зараз сторони намагаються узгодити свої позиції. З іншого боку, звичайно, вони намагаються зробити це, не втрачаючи позицій у публічній дипломатії та стратегічній політичній комунікації. Ми це розуміємо, чесно кажучи. Тому що кожен має свою базу…Але важлива стратегічна мета для нас — якомога швидше досягти припинення вогню та розпочати систематичні мирні переговори. Це дуже важливе питання для нашого регіону, - заявив він.
Підготувала: Ніна Петрович





Спорт «Усик захистив пояс WBC у поєдинку проти нідерландського боксера Верховена»
Политика «История с замороженными активами России еще не завершена, – МИД Литвы»
Политика «ЦВК уже рахує виборчі дільниці»
Мир «ДПСУ: У Білорусі не фіксується переміщення техніки чи особового складу біля кордону»
Происшествия «Россия атаковала Павлоград: дроны попали по многоэтажке, бушует пожар»
Мир «В Анкаре произошли столкновения: Сторонники двух лидеров оппозиционной партий бросали камни и бутылки»