США та росія мали таємні зустрічі у Швейцарії, – Reuters
Фото: Getty Images
Американці та росіяни таємно зустрічалися у Швейцарії й обговорювали війну в Україні. Про це пише Reuters з посиланням на джерела.
Зустрічі тривали останніми місяцями, зокрема, одна з них відбулася під час Мюнхенської безпекової конференції, яка проходила з 14 по 16 лютого.
Зустрічі у Швейцарії були неофіційним діалогом, який мав на меті покращити комунікацію та висунути ідеї, а не розробити конкретні пропозиції. Зараз невідомо, чи була там українська сторона.
Reuters зазначає, що хоч учасники цих зустрічей мають дипломатичний досвід і працювали в службі безпеки, вони не є держпосадовцями. Також незрозуміло, чи уповноважували їх офіційно вести переговори.
Ці зустрічі нібито втратили актуальність після офіційних та публічних перемовин росії та США у Саудівській Аравії.
Підготував: Сергій Дага





Политика «На 8 липня у Трампа заплановано зустріч із Зеленським»
Происшествия «Мешканка Рівненської області "продала" трьох своїх дітей за 60 тис. гривень»
Мир «У Міноборони КНР заявили, що проведуть спільні військово-морські навчання з Росією»
Здоровье «Жахливі менеджерські таланти: як екс-міністр Ілля Ємець перетворив дитячу кардіохірургію на заручницю власного "ефективного" менеджменту»
Происшествия «Спротив триває: 1594-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «На саміті НАТО в Анкарі обговорять захист українського неба, – фон дер Ляєн»