Україїна отримає 100 мільйонів військової допомоги від Литви
Нову партію вантажівок, тепловізорів та іншого забезпечення для військових на суму 100 мільйонів євро Литва передала Україні.
"80 млн було представлено на зустрічі в Рамштайні минулого тижня. Підготовлений Литвою пакет підтримки на суму 100 млн євро відповідає найнагальнішим потребам України та становить майже половину річних зобов’язань Литви щодо підтримки України. За оцінками, з підтримкою, виділеною Україні цього року, військова підтримка Литви сягне позначки в 1 млрд євро", - повідомило Міністерства національної оборони Литви.
Також повідомляється, що на 2025 рік заплановано основні напрями підтримки України: нагальні потреби (ППО, боєприпаси, безпілотники, протидрони), а також підтримка української оборонної промисловості через фінансування зброї, виробленої в Україні.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «У Фінляндії зробили гучну заяву про ЗСУ»
Политика «Путін готовий до переговорів з усіма, зокрема з ЄС, – Пєсков»
Происшествия «Сотрудники СБУ задержала в Одессе украинца, которого завербовали спецслужбы РФ»
Общество «У Мін'юсті відповіли, скільки ув'язнених жінок мобілізувалися до ЗСУ»
Мир «Дрон із Калінінграда завітав до польського села на поле»
Политика «Путін готовий до "реальних зустрічей" та пошуку формату для завершення війни, – Зеленський»