Німеччина готова давати гроші кожному сирійцю, який повернеться додому
Німецьке федеральне відомство з питань міграції та біженців (Bamf) надаватиме підтримку сирійським мігрантам, які повертаються на постійне місце проживання на батьківщину, повідомляє Spiegel.
Минулого тижня Сирія була додана до програми повернення як ще одна країна призначення. Нужденні сирійці, які перебувають у процесі надання притулку або зобов'язані покинути країну, можуть звернутися до Bamf за відшкодуванням авіаквитків або інших витрат на подорож, що фінансуються федеральним урядом і урядами земель.
Крім того, вони можуть отримати до 1 700 євро як одноразовий грант. Стартовий грант не може перевищувати 4 000 євро на сім'ю.
Згідно з програмою, додаткова підтримка також може бути надана на медичні послуги в Сирії. Вона може становити максимум 2 000 євро на особу і може бути отримана протягом перших трьох місяців після прибуття.
Сирійці не можуть отримати фінансування в рамках програми з 2012 року. Повертатися до країни, що охоплена громадянською війною, вважалося надто небезпечним. Досі міграційне відомство допомагало лише федеральним землям у реалізації їхніх власних програм повернення, частково відшкодовуючи витрати.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Веніславський: Мобілізацію в Україні хочуть вирівняти між селами і містами»
Политика «ЕС может стать соучредителем трибунала, который будет преследовать руководство России»
Политика «Стало известно, когда Трамп посетит тоталитарный Китай»
Общество «БПАК «UB60D» та НРК «Protector» доступні для замовлення через DOT-Chain і Brave1 Market»
Политика «В Угорщині опозиційна партія Tisza випереджає правлячу коаліцію Fidesz–KDNP на понад 20 пунктів»
Мир «Трамп обратился к венграм с призывом голосовать за Орбана»