Іран утримує французьких заручників
Міністерство закордонних справ Франції 10 січня викликало посла Ірану, щоб висловити протест у зв'язку із незаконним утриманням іранською владою трьох своїх громадян.
Французьке відомство "в найрішучішій формі" повторило іранському послу вимогу про негайне звільнення французьких громадян, утримуваних в заручниках в Ірані.
"Їхнє становище є нестерпним, з жахливими умовами утримання, деякі з яких прирівнюються до катувань відповідно до міжнародного права", – додали там.
МЗС Франції також повторило, що французьким громадянам рекомендується утриматися від поїздок до Ірану, а тим, хто вже перебуває в Ірані, – негайно залишити країну.
За останні роки Іран заарештував десятки іноземців та людей з подвійним громадянством – часто за звинуваченнями, пов'язаними зі шпигунством і безпекою.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Україна погодила план зі США та країнами ЄС про військову відповідь на порушення майбутньої мирної угоди, – FT»
Политика «Антикорупція як бізнес: історія злету та російські родичі Мартини Богуславець»
Политика «Нові реальності: РФ заявила про готовність до світу без ядерних обмежень»
Экономика «Польський бізнес продовжує працювати в Україні, навіть під час війни»
Мир «Міноборони Польщі підозрює власного працівника у співрпаці з рашистами»
Спорт «Прапороносицею збірної України на церемонії відкриття Олімпійських ігор обрано 21-річну Єлизавету Сидьорко»