У США ідентифікували підозрюваного в імовірно другій спробі вбивства Трампа, – CNN
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У ФБР ідентифікували підозрюваного у справі про другу спробу замаху на життя кандидата в президенти США Дональда Трампа як 58-річного Райана Рута. В його минулому - вісім арештів, ймовірно, за незначні правопорушення, повідомляє CNN.
Телеканал у цій інформації посилається на три джерела в правоохоронних органах.
Спеціальна група Конгресу з розслідування першої спроби вбивства Трампа вимагає брифінгу з Секретною службою після недільного інциденту в гольф-клубі Трампа у Флориді.
За словами джерел телеканалу, представники розвідки США нещодавно поінформували представників кампанії Трампа про нові ознаки того, що Іран планує посилити напади на колишнього президента та його оточення.
Сам Трамп заявив у електронному листі зі збору коштів, що після інциденту у Флориді його "рішучість стала ще сильнішою".
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Масштабна спецоперація СБУ та Нацполіції: в Україні викрили 94 шахрайські кол-центри»
Общество «Полк «Скеля» переходить під оперативне керівництво «Азову», про розформування не йдеться»
Мир «2500 американських військових планують вивести з Іраку до кінця вересня»
Экономика «Україна може втратити понад €10,8 млрд через блокування експорту врожаю»
Происшествия «Армия РФ атаковала дронами Херсон, есть погибшие»
Происшествия «РФ угрожает Украине "заморозкой" зимой: В ЦПД отреагировали»