КНДР провела невдалий запуск балістичної ракети
Ілюстративне фото з відкритих джерел
КНДР запустила балістичну ракету в напрямку Японського моря, повідомило агенство Yonhap з посиланням на Об'єднаний комітет начальників штабів. Військове джерело повідомило агентству, що, ймовірно, Північна Корея провела невдалий запуск.
Ракету запустили о 05:30 за місцевим часом (23:30 25 червня за київським часом) з району Пхеньяна у бік Японського моря. У комітеті начальників штабів повідомили, що Південна Коря та США проводять аналіз.
За словами джерела Yonhap, балістична ракета пролетіла майже 250 км, однак випробувальний запуск "судячи з усього завершився невдачею".
27 травня Північна Корея повідомила про невдалий запуск ракети-носія нового типу з військовим супутником-розвідником. Ракета вибухнула у повітрі. Через три дні КНДР запустила 10 балістичних ракет малої дальності у бік Японського моря.
Підготував: Сергій Дага





Здоровье «10 звичок, що уповільнюють старіння: підтверджено наукою»
Политика «Drone Deal – нова угода яку Україна пропонує США: деталі»
Мир «Трамп відреагував на смерть ексспецпрокурора Мюллера скандальною заявою»
Происшествия «Харківський напрямок: Росіяни перегруповуються і продовжують штурми, – ЗСУ»
Мир «Токіо та Берлін посилюють військову співпрацю»
Мир «У США зникли вчена та генерал після роботи над проектами, пов'язаними з НЛО»