20:21 / 24.05.2024 Мир

Показали гарні фото з російської авіабази

19 травня українські безпілотники атакували в Краснодарському краї авіабазу “Кущевська”, а сьогодні “Радіо Свобода” та проєкт “Схеми” опублікували супутникові знімки авіабази, які були зроблені 23 травня.  Зазначається, що базуючись на знімку, експерти дійшли висновку, що внаслідок атаки міг бути знищений літак Су-27, пошкоджені Су-34 і Су-30.

Зокрема знімки підтверджують повідомлення про знищення, унаслідок атаки, винищувача Су-27. З іншого боку авіабази на знімку можна також побачити пошкоджений винищувач Су-34. На фото також видно, що з цього аеродрому прибрали більшість російських літаків після ударів безпілотників. 

"Ми бачимо, що з пошкодженими або знятими крилами стоїть Су-34, і явно пошкоджений Су-27 в іншій частині аеродрому. Також міг бути пошкоджений і Су-30, який майже не змінював свого становища з 11 травня і перебуває поруч із пошкодженим Су-27", – розповів "Схемам" український авіаексперт Анатолій Храпчинський.

Атаки на авіабазу “Кущевська”, яка розташована за 220 кілометрів від лінії фронту, офіційно коментували ні українські, ані російські військові. У Міноборони РФ лише заявили, що в ту ніч над територією Краснодарського краю було збито 57 безпілотників.

Водночас українські ЗМІ посилаючись на джерело в спецслужбах повідомляли, що в ніч на 19 травня дрони Служби безпеки атакували Слов'янський нафтопереробний завод та військовий аеродром “Кущевська”.

Підготувала: Ніна Петрович