"Велика сімка" введе заборону на прямі постачання російських алмазів
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Джо Байден та лідери країн "Великої сімки" (G7) узгодили рішення про введення заборони на російські алмази.
Про це йдеться у спільній заяві лідерів G7. Заходи включають у себе остаточний договір щодо введення санкцій на алмази із росії.
Заборона на імпорт алмазів з росії набуде чинності з 1 січня 2024 року, і після цього ембарго на торгівлю каменями буде поступово впроваджуватися протягом наступного року.
Відповідно до нових заходів, країни заборонять ввозити непромислові алмази з росії до січня, а алмази, які продаються росією через треті країни, будуть заборонені з березня. Крім того, лідери G7 планують зміцнити контроль за використанням росією міжнародної фінансової системи та вживати додаткові санкції для обмеження ціни на російську нафту.
BAGNET нагадує, США поширили антиросійські санкції на три танкери та три компанії, повідомивМінфін. Санкції запроваджені проти суден HS Atlantica, NS Champion та Victor Bakaev, усі вони - танкери для сирої нафти під прапором Ліберії.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Дональд Трамп призвал Украину действовать быстро»
Происшествия «Спротив триває: 1395-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Происшествия «Місцеві мешканці на Донеччині допомагали ворогу обстрілювати власних сусідів»
Экономика «Цифрова трансформація дистрибуції: як Фелікс Черток модернізує український бізнес»
Экономика «В 2026 году начнет работу Американско-Украинский инвестфонд восстановления»
Политика «План ЕС по замороженным активам РФ провалился, но одобрен заем Украине, – Politico»