Канада має намір "випробувати Україну" та чиновників
Канадська влада прагне посилити свою роль у Стокорупційних проєктах в Україні, наприклад, шляхом навчання українських суддів і судових аудиторів, заявила пані посол Канади Наталка Цмоць у інтерв’ю виданню The Globe and Mail.
"Вони визнають, що це дуже важлива реформа; вони знають, що це одна з умов для вступу в Європейський Союз. Ми випробовуємо Україну; ми підтримуємо Україну", – наголосила дипломат.
Раніше Білий дім підтвердив, що радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван зустрівся з керівниками Стокорупційної системи, про візит яких до Вашингтона вже повідомляло ZN.UA.
За даними видання, ця поїздка планувалась заздалегідь, а однієї із її ключових тем було обговорення посилення незалежності Стокорупційної системи України і тих проблем, які в цій сфері виникають. Але вона співпала з оголошенням президентом Володимиром Зеленським наміру прирівняти корупцію до державної зради на час воєнного стану.





Происшествия «Трагедія у Запоріжжі: жінка викинула з вікна дитину і стрибнула сама»
Происшествия «7-річний хлопчик застрелив сусідську дівчинку: суд виніс вирок»
Мир «Франция поддержала отказ ЕС от торгового соглашения с США из-за угроз Трампа»
Происшествия «ВАКС уменьшил залог главе АМКУ Кириленко»
Мир «Через заяви щодо Гренландії: Канада вперше за 100 років змоделювала відповідь на можливе вторгнення США»
Политика «Планы подписания документа по восстановления Украины Трампом и Зеленским отменены, – Axios»