На Гаваях лютують масштабні пожежі: згоріло ціле місто
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Пожежі на Гаваях спалахнули через надзвичайну спеку, а вітер від урагану "Дора" поширив вогонь на сотні кілометрів. Через стихійне лихо загинули щонайменше 36 осіб. Про це повідомляють CNN та The Guardian.
На Гаваях вже протягом трьох діб триває пошуково-рятувальна операція. Найбільше від пожеж постраждав один з найбільших та найпопулярніших серед туристів островів Гавайського архіпелагу — Мауї. З нього намагаються виїхати близько 4 тисяч людей.
Колишня столиця острова, історичне місто Лахайна, майже повністю вигоріла. Губернатор Гаваїв Джош Грін заявив, що у Лахайні, де мешкало 9 тисяч людей, сотні сімей втратили домівки, їх евакуювали. За попередніми даними, внаслідок пожеж загинули щонайменше 36 осіб, десятки вважаються зниклими.
Також повідомляється, що через вітер кілька пожеж спалахнуло на "Великому острові".
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Єрмак дав перший коментар після оголошення підозри»
Политика «Трамп сделал очередное жёсткое заявление об Иране перед визитом в Китай»
Политика «Депортація українських дітей: Канада ввела санкції проти 23 росіян через викрадення дітей»
Общество «Фестиваль «Криміада» збере письменників, науковців і громадських діячів у Володимирі»
Мир «Будинок нащадків командира СС прикрашала картина, викрадена нацистами у єврейського колекціонера»
Мир «Лукашенко заявил о подготовке армии Беларуси к войне»