Пригожин повідомив про те, як його радісно зустрічали (аудіо)
Ватажок ПВК "Вагнер" стверджує, що під час так званого "Маршу справедливості" його війська не зустрічали опоруінформує Цензор.НЕТ.
"Усі військові, які бачили нас під час маршу, підтримували нас. Ми не дійшли близько 200 км до Москви, не зустірчаючи опору. Ми зупинилися, коли... стало зрозуміло, що проллється багато крові. Тому ми вирішили, що демонстрація того, що ми хотіли зробити, є достатньою", - заявив Пригожин.
В цей час "Лукашенко простягнув руку та запропонував знайти шляхи вирішення для подальшої роботи ПВК".
Пригожин зауважує, що цей похід продемонстрував "вкрай серйозні проблеми з безпекою по всій країні", війська ПВК "Вагнер" блокували або брали під контроль усі військові об'єкти на своєму шляху, а місцеві мешканці, стверджує він, зустрічали колони вагнерівців з прапорами Росії та ПВК, "вони були щасливі".
Він стверджує, що метою "маршу справедливості" було "не допустити знищення ПВК та притягнути до відповідальності некомпетентних осіб, які припустилися великої кількості помилок під час СВО".
Пригожин неодноразово наголошує, що заколот не мав на меті повалення чинного російського режиму.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Після масованого удару РФ українські дипломати отримали доручення щодо скликання Радбезу ООН»
Политика «ВАКС арестовал Ермака, но дал возможность выйти под залог»
Происшествия «Москалькова залишила посаду після двох строків та санкцій за депортацію українських дітей»
Происшествия «Спротив триває: 1541-ша доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Мерц Путину: Европа сама решит, кто будет выступать от её имени»
Спорт «Турнир WTA 1000 в Риме: Элина Свитолина вышла в финал»