19:20 / 09.06.2023
Мир
В ООН не готові назвати росію винуватцем трагедії на Херсонщині
Управління ООН з прав людини наразі не може оцінити, чи є підрив Каховської ГЕС воєнним злочином росії, тому чекатимуть на результати розслідування, заявив представник офісу верховного комісара ООН з прав людини Джеремі Лоуренс, передає Handelsblatt.
"Оскільки обставини інциденту залишаються нез’ясованими, передчасно розглядати, чи міг бути скоєний воєнний злочин. Ми повторюємо наш заклик до незалежного, неупередженого, ретельного та прозорого розслідування", - сказав він.
Лоуренс зазначив, що російська сторона відхиляє запити на дозвіл відвідати українські території, що перебувають під окупацією.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Дания ведет переговоры с США о будущем Гренландии и ожидает соглашения до конца года»
Мир «Сікорський порівняв дії Кремля з підготовкою Третього Рейху до нападу на Польщу у 1939 році»
Политика «Трамп сделал новое заявление о действиях Зеленского»
Происшествия «Після журналістського розслідування ДБР перевіряє факти можливих порушень у «Скелі»»
Происшествия «Фігурантам справи "Мідас" ВАКС зменшує застави»
Происшествия «Несплата понад 2,3 млрд грн акцизу: Директору тютюнового підприємства повідомили про підозру»