В Ізраїлі масові протести: демонстрантів розігнали водометами
Фото: Haaretz
В Ізраїлі люди вийшли на масові протести після звільнення міністра оборони Йоава Галланта, який виступав проти судової реформи.
Рішення про звільнення Йоава Галланта прийняв прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Після цього десятки тисяч протестувальників вийшли на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима. Натовпи людей зібралися біля резиденції Нетаньяху, пише Reuters.
Поліція застосувала водомети, щоб відтіснити їх від резиденції Нетаньяху в Єрусалимі, а в Тель-Авіві протестувальники запалили велике багаття на головній вулиці.
Демонстранти заблокували центральну вулицю міста приблизно на п'ять годин. Десятки кінних офіцерів, які супроводжували важкі автомобілі та водомети, розігнали масову акцію протесту у Тель-Авіві.
Перед тим, як застосувати силу, поліція вела переговори з протестувальниками, більшість із яких зійшли з дороги добровільно. Після відходу демонстрантів комунальні служби розпочали прибирання сміття та вогнище з проїжджої частини.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Рекордне обміління Дунаю в Будапешті відкрило артефакти Другої світової війни»
Происшествия «Директор приватного столичного медичного центру організував схему незаконного сурогатного материнства для іноземців – ОГП»
Мир «Ситуація в Сеуті довела вразливість європейських кордонів, - єврокомісар»
Мир «В МВД ФРГ опровергли информацию о боеприпасах на самолете в Лейпциге»
Мир «Трамп підписав нові укази про обмеження права на громадянство за народженням»
Спорт «Син Зінедіна Зідана Лука розірвав контракт з іспанською "Гранадою"»