Японія та Китай створять пряму лінію зв'язку з метою безпеки
Фото: Getty Images
Японія та Китай працюватимуть над створенням прямої лінії зв'язку з метою безпеки протягом найближчих місяців. Про це повідомляє видання Japan Today.
Спільне рішення було досягнуто після переговорів між високопоставленими представниками міністерства оборони обох країн. Японія закликала Китай не порушувати її повітряний простір безпілотними розвідувальними аеростатами.
Токіо також закликав Пекін вивчити ситуацію та вжити превентивних заходів, йдеться в повідомленні. Високопосадовці двох країн повинні найближчим часом провести додаткову зустріч для переговорів з питань безпеки.
Раніше BAGNET повідомляв, що в Японії на берег моря викинуло невідому кулю діаметром близько 1,5 м. Місце, де було виявлено "знахідку", оточили.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Єврокомісар Марта Кос повідомила про відкриття шостого кластера у переговорах щодо вступу України»
Политика «Декриміналізація порно: 231 депутат підтримав законопроєкт у першому читанні»
Экономика «Ратифікація Угоди про ЗВТ з Туреччиною несе ризики для українського легпрому»
Происшествия «СБС цієї ночі уразили у Чорному морі 20 російських суден»
Политика «Drone Deal: ЄС та Україна об’єднують технології виробництва й протидії дронам»
Мир «Парламент Італії заблокував ключовий пункт реформи, але уряд продовжує курс»