20:45 / 18.05.2022 Мир

Престур російських пропагандистів в Україні під прикриттям іноземних ЗМІ

Російські терористи готують новий інформаційний фейк із залученням іноземних журналістів. Вони організовують престур для представників засобів масової інформації на тимчасово окуповані окуповані території України.

З 18 до 21 травня 2022р. журналістам із Японії, Греції, КНР, Білорусі, Індії, Венесуели, Болгарії та ОАЕ організовують відвідування зруйнованих районів Маріуполя та інших окупованих міст. Маршрут починається з Ростову-на-Дону та закінчується в’їздом на територію анексованої АР Крим, повідомляє блог Ярослава Бондаренка.

Ця ситуація нагадує мені скандал з іноземними журналістами, акредитованими Україною на тимчасово окупованих росією територіях так званих «днр» та «лнр», права яких, більше ніж права Українців та інтереси України захищала заммістра Міністерства інформаційної політики України Тетяна Попова, яка як Алєксандр Морозов на амбразуру, «кидалася» на Центр «Миротворець», намагаючись будь-як закрити сайт з базою даних, яку висвітлили волонтери «Миротворця» з списками акредитованих журналістів у «днр» та «лнр».

Даний престур для представників іноземних ЗМІ — це порушення Державного кордону України!

Я вже очікую реакцію нашої влади на дану інформацію. До того ж, можливо найближчим часом база даних Центру «Миротворець» поповниться новими іноземними корисними ідіотами або агентурою, що працює на благо російської пропаганди та на підтримку війни в Україні.

Маршрут прямування, та список зареєстрованих так званих журналістів іноземних ЗМІ

Престур пропагандистів россии

Престур пропагандистів россии

Престур пропагандистів россии

Список зареєстрованих так званих журналістів іноземних ЗМІ