У росії будуть випускати автомобілі "Євро-0", без ABS і подушок безпеки
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У росії дозволили випуск легкових автомобілів "Євро-0", без ABS та подушок безпеки. Спрощені вимоги до сертифікації легкових автомобілів прописані у відповідній урядовій постанові.
Документ дозволяє автовиробникам відмовитися від установки на нові машини низки систем, які недоступні через західні санкції. Через брак автозапчастин ціни на них у росії вже виросли на 30%.
Зокрема, росіянам доведеться пересісти на автівки без систем ABS (антиблокувальна система гальм ) та ESP (динамічна система стабілізації). Також спрощено вимоги до сертифікації машин. Це дозволить відмовитися від установки подушок безпеки та ременів безпеки.
Крім того, в росії тепер діють всі екологічні стандарти, від "Євро-0" до "Євро-5", що дозволяє випускати автомобілі з вихлопом, що відповідає нормативам 1988 року.
BAGNET нагадує, що в середині квітня корпорація Stellantis, яка володіє брендами Peugeot, Citroen, Opel, Jeep і Fiat, оголосила, що зупиняє виробництво автомобілів на своєму заводі у Калузі.
Кілька днів тому про зупинку єдиного заводу в рф (Санкт-Петербург) повідомила японська Nissan Motor.
Підготував: Сергій Дага





Мир «В Індонезії стався потужний землетрус магнітудою 7,7: десятки загиблих»
Мир «Іспанський винищувач ганяє дрони над Румунією, поки Київ чекає справжньої співпраці»
Происшествия «Жінку засудили за збирання коноплі на цвинтарі»
Происшествия «Мобілізація під час гуманітарної місії: Червоний Хрест попереджає про ризики для евакуацій»
Общество «Секрет соковитих дерунів: обсмажений фарш і ложка сметани»
Политика «Швейцарія спрямує близько 730 тис. доларів на збереження Києво-Печерської лаври – Сибіга»