США обмінялася з росією ув'язненими
Фото: Тревор Рід з сім'єю / twitter.com/freetrevorreed
США обмінялася з росією ув'язненими. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.
В рамках обміну Вашингтон повернув студента Університету Північного Техасу, колишнього морського піхотинця Тревора Ріда, а Москва - льотчика Костянтина Ярошенка.
Рід утримувався під вартою в рф з 2019 року і був звинувачений у нападі на поліцейського в дільниці після вечірки. А Ярошенко, засуджений до 20 років ув'язнення в 2010-му за змову з метою контрабанди кокаїну в США, сидів у федеральній в'язниці Коннектикуту.
Зазначається, що тепер, коли відносини між Штатами та рф "знаходяться на історичному мінімумі" через повномасштабну агресію Кремля проти України, обидва були звільнені в результаті обміну полоненими.
Президент Байден привітав повернення громадянина США на батьківщину.
Ми вітаємо Тревора Ріда вдома і святкуємо його повернення до сім'ї, яка дуже сумувала за ним. Я чув у голосах батьків Тревора, як сильно вони турбуються про його здоров'я та сумують. І я був радий можливості поділитися з ними гарною новиною про звільнення Тревора.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «"Нафтогаз" має отримати 1,3 млрд дол. від "Газпрому", – рішення Швейцарського суду»
Мир «Критичні витрати: За перші 100 годин війни в Ірані США використали 168 ракет "Томагавк"»
Экономика «Міністр енергетики Шмигаль розповів про пріоритети України в енергетичній сфері»
Мир «Подорожчання нафти створило для США додаткові економічні вигоди, – Трамп»
Спорт «Світовий рекорд зі стрибків з жердиною: Шведський атлет Дюплантіс подолав планку на висоті 6,31 м»
Мир «У Банку Англії грошова революція: Вінстона Черчилля приберуть з британських фунтів»