19:19 / 18.06.2021 Мир

Десятки жінок подали до суду на Pornhub

Десятки жінок подали до суду на компанію, яка є володіє сайтом Pornhub. 

Позивачки звинувачують сайт у публікації приватних відео з ними без їхньої згоди.  У позові йдеться про порушення законодавства щодо захисту жертв торгівлі людьми та насильства. Тепер компанія Mindgeek звинувачується у керівництві "злочинним підприємством", пише ВВС.

У Pornhub такі звинувачення назвали "абсолютно абсурдними, цілковито безглуздими та категорично неправдивими". А також зазначили, що кожне додане на сайт відео перевіряється модераторами.

"Pornhub має нульову толерантність до незаконного контенту і розслідує будь-які скарги чи звинувачення щодо контенту на наших платформах", – заявили у Pornhub.

В компанії також запевняють, що у них діють ефективні заходи безпеки, зокрема забороняється завантажувати відео неперевіреним користувачам. 

При цьому не сайті можна не підтверджувати особу чи вік людей, представлених у завантажених відео. Крім того, компанія не вимагає підтвердженої згоди людей, які з'являються у відео, розміщених на сайті.

У Pornhub додали, що серйозно ставляться до скарг щодо зловживання своєю платформою, зокрема й у цій справі. 

Проте зауважили, що не дозволять "перебільшеним формулюванням позову" відвертати увагу від того факту, що у Pornhub є політика безпеки, яка перевершує заходи будь-якої іншої великої платформи в інтернеті.